info@efsaweb.com 0(212) 451 20 33 0(532) 620 90 76

Web Tasarım

  • Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım hizmetimiz sayesinde sıradışı bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Benzersiz arayüz ve yönetim panelimiz ile web sitenizin her alanına erişim sağlayarak Web tasarım şirketi sizmişsiniz gibi müdahelede bulunabilirsiniz.


DUYARLI TASARIM

Mobil Optimize Edilmiş Tasarım

Şablonlarımız tüm cihazlar ile çalışır, böylece sadece web sitenizi bir kez tasarlatmış olursunuz. Web sitenizin çeşitli ekran boyutlarında nasıl görüneceğini test edip ve önizleyebilirsiniz.


SIRA DIŞI ARAYÜZ ÇİZİMLERİ

Web Tasarım Arayüz Çizimleri

Web  Arayüz tasarım ekibimiz, Ödüllü arayüz tasarımları arasından onlarca tasarım seçeneğine sahip oluyorsunuz. 


KALIPLARIN DIŞINDA

Çok Yönlü Web Sitesi Şablonları

Web siteniz üzerinden firmanızı tanıtabilir, Kişisel bir web sitesi oluşturabilir, Eticaret yapabilir yada blog olarak kullanabilirsiniz.


3RD PARTİ ÖZELLİKLERİ

Güçlü Web Sitesi Entegrasyonu

Tüm web sitesi şablonlarımız yerleşik entegrasyonlarla gelir, bu yüzden bir uygulama markette gezinmek veya herhangi bir eklentiyi yüklemek zorunda kalmazsınız. En iyi entegrasyonları sunuyoruz: Adobe Creative Suite, Google Drive, Getty Images ve daha fazlası.


7/24 DESTEK

Profesyonel Müşteri Hizmetleri

Müşteri Destek Ekibimizden e-posta veya canlı sohbet yoluyla kişiselleştirilmiş destek alın. Müşteri Hizmetleri Danışmanları, İstanbul, İzmir ve Denizli  ofislerimizde yüksek düzeyde eğitilmiş Tasarımcılar ve Arama motoru uzmanları tarafından hizmet alma şansınız bulunmaktadır. İhtiyacınız olduğunda yardım etmeye hazırlar. İstediğiniz zaman ulaşın - biz 7/24 buradayız.


Scroll to Top