doodle-2 doodle-1 doodle-1

Yapılan çalışma ve istekler doğrultusunda 7 gün ile 3 ay arasında sürebilmektedir. Fakat bu süre çok daha uzun sürebilir.

Fiyatı belirleyen temel unsurlar özel kullanılacak yazılım teknolojiler ve içerik yoğunluğu olarak belirleyebiliriz. Bunun yanı sıra arayüz ve kurumsal kimlik çalışması da faktör yaratmaktadır.

Son teknolojilerinin güncel takibini yapmamız sebebi ile yaptığımız yazılımlar tamamen mobil uyumlu olmakta ve bunun yanı sıra özel mobil uygulama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Efsa Web Müşterilerine özel Efsa CMS yönetim panelimiz ile web sitenizin her aşamasına hükmedebilmektesiniz. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

3. Web sitesi yapımında kullandığınız teknolojiler nelerdir?

İhtiyaca göre değişiklik göstermekle beraber genel olarak html5 – Jquery – Css3 – PHP – Mysql – Json – PDO – Phyton  gibi son teknoloji dillerini kullanmaktayız.

5. Web Sitem Nasıl Google'da Üst Sıralarda Çıkar ?

Kaliteli içerik üreterek ve web sitenizi güncel tutarak bunu yapmanız mümkün ancak sektörünüzde bulunan firmalar profesyonel destek alıyorsa sizinde aynı şartlarda destek almanız gerekebilir.

2. Çalışmalarınızda hazır bir altyapı kullanıyormusunuz?

Hazır altyapı kullanmaktayız CMS yönetim panelimiz hazırdır.Esnek yapısı sebebi ile tüm sistemlerimize uyum sağlamaktadır. Bunun  Yanı sıra ekonomik olması sebebi ile hazır arayüz web sitelerimizde mevcuttur.Bununla birlikte farklı seçeneklerde sunmaktayız.

4. Web sitesi yapım sürecinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Öncelikle sizleri çok iyi dinleyip analiz ediyoruz ve sonrasında rakip analizi ve sektör analizi yaparak oluşturduğumuz içeriklerin sektöre en iyi şekilde cevap vermesini sağlıyoruz.

6. SEO Optimizasyonu Nedir?

Site hızı başlıklar, açıklamalar, etiket kullanımı ve içerik kod oranı gibi temel ve ince ayarlamalar sayesinde oluşturduğumuz web siteleri 100% SEO uyumludur.

Farklı Bir Sorunuzmu Var?

Teknik Ekibimiz Sizze Yardımcı Olsun.