SEO

İnternet dünyası, günümüzde ekonominin bel kemiği haline gelmiştir. Bu sektöre girmeyen firmalar, var olma savaşı vermektedir. Ekonomik açıdan gelişmek isteyen bütün firmalar, web sayfası tasarımı, sosyal medya çalışmaları ve en önemlisi Seo çalışmaları kategorisinde birinci sınıf çözüm üretmektedir. Firmamız, sizi kısa zamanda arama motorlarında üst sıralara çıkararak, sanal alemde istediğiniz başarılı sonuçları elde etmenizi sağlayacaktır.

SEO ( Search Engine Optimization ) Çeşitleri

  • Site İçi SEO
  • Site Dışı SEO

– Site İçi SEO

Site içi SEO Web sitemizi ilk kodlamaya başladığımızda başlar. Web Sitemizde kullandığımız her kodun bir görevi olmalı ve gereksiz kod kullanımından kesinlikle kaçinmalıyız. Arama motorları Web sitemizi incelerken öncelikle kodları baz almaktadır H etiketleri Web sitemiz hakkında özet bilgi vermektedir bu konuda bunların yanı sıra < span > < bold > <  strong > gibi etiketler cümle içerisinde geçen anahtar kelimelerin önemini vurgular. Web sitemiz kesinlikle mobil cihazlara uyumlu olmalıdır ve kullanıcı dostu karmaşık olmayan arayüzler kullanmalıyız. Resimlerimiz de yazılarımız gibi özgün olmalıdır. Resim açıklama ve alt etiketlerini es geçmemeliyiz. Son olarak site hızımız da kabul edilebilir ölçüde olmalıdır.

– Site Dışı SEO

Bu konuda söylenecek ve uygulanacak bir çok yöntem mevcut diğer blog yazılarımda bunların bir çoğüna değinmiş bulunmaktayım. Ancak temel olarak bir bilgi vermem gerekir ise kaliteli Backlink kaynakları edinmelisiniz. Bunun yanı sıra sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıp web sitenizi bu mecralarda tanıtmanız gerekiyor.  

İnternet Dünyasında İlk Sıraya Yükselin

  Firmamız, e-mail pazarlama, sosyal medya, seo, arama motoru pazarlama, site optimizasyon, dönüşüm analizi ve hedef kitle analizi gibi konularda çözüm üretmektedir. Seo kategorisinde ilerleme raporunu düzenli olarak takip etmenizi sağlayan firmamız, rakiplerin ataklarını da takip etmektedir. Seo başlangıç, devam ve final paketlerimiz, arama motoru optimizasyonunda etkili sonuçlar vermektedir.   Paketlerimiz eklenti bakımından farklıdır. İlk sıra garantili final paketimiz, diğer paketlere nazaran daha zengin içeriğe sahiptir. Seo çalışmalarında, sektörünüzle ilgili anahtar kelimeler belirlenmektedir. Paketlerimizde, sosyal medya seçenekleri, anahtar kelime sayısı, backlink çalışmaları ve diğer seçenekler belirleyici rol oynamaktadır. Anahtar kelimelerin belirlenmesi ve bu kelimelerin özgün makalelerde kullanılması, profesyonellik ister. Firmamız, firmanızı tanıtan ve kopya olmayan makalelerle kısa zamanda sektörel anlamda üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır. Seo çalışmaları, sektörel gelişmenin ilk önemli şartını meydana getirmektedir.  

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir?

  Günümüzün ticaret dünyası, sanal alemde dönmektedir. Arama motoru optimizasyonu yani seo çalışmaları, ticari alanda rakipleri geçmenizi sağlayacaktır. Anahtar kelimeli organik makaleler ve diğer verilerin özgünlüğü, bu hizmetin temelini oluşturmaktadır. Ayrıca sitenizin tıklama sayısının artması, ziyaretçilerin sitenizde uzun süre vakit geçirmesi de etkilidir. Ziyaretçilerin alış verişte sitenizi tercih etmesi de seo etkisini artırmaktadır. Kaliteli bir site tasarımının ardından, bu sitenin seo çalışmaları ile üst seviyeye çıkarılması, başarıyı beraberinde getirecektir. Sitenin tıklama sayısının artırılması, sosyal medya çalışmaları ile hızlandırılmaktadır. Özgün makale yazımı, bu makalelerde anahtar kelimenin kullanılması ve diğer verilerin özgün olması Google tarafından fark edilmektedir.   Özgün olan ve kopya olmayan içeriğe sahip siteler, arama motorunda üst sıralara hızlı bir şekilde tırmanmaktadır. Seo çalışmaları için gerekli olan bütün seçenekler, profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Arama motoru optimizasyonunu için gerekli bütün şartları bir araya getirebilen şirketimiz, sektörünüzde lider olmanızı sağlayacaktır. Anahtar kelime belirleme işlemlerinde, google arama kriterleri baz alınmaktadır. Arama motorunda beliren anahtar kelimeler, sektörünüzde en çok tıklanan kelimelerdir. Bu kelimeler öncelikli olarak makalelerde kullanılmaktadır. Diğer anahtar kelimeler de makalelerde sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.